M ä n n e r |
|
|
09:30 |
|
|
|
Ralf
Rocker
Reepsholt (FRI)
Titelverteidiger
(-)/0 Pkt. |
|
|
|
Dennis Stange
Ludwigsdorf (AUR)
(-)/0 Pkt. |
|
|
|
Reiner Hiljegerdes
Halsbek
(AMM)
(-)/0 Pkt. |
|
|
|
09:35 |
|
|
|
Ralf
Klingenberg
Rahe (AUR)
(-)/0 Pkt. |
|
|
|
Bernhard Garrelts
Willen
(WTM)
(-)/0 Pkt. |
|
|
|
Manuel
Runge
Kreuzmoor (STA)
(-)/0 Pkt. |
|
|
|
09:40 |
|
|
|
Robert
Djuren
Westeraccum (ESE)
(-)/0 Pkt. |
|
|
|
Wilko Rahmann
Reepsholt
(FRI)
(-)/0 Pkt. |
|
|
|
Hajo Otten
Bredehorn
(FRW)
(-)/0 Pkt. |
|
|
|
09:45 |
|
|
|
Henning
Feyen
Ruttel (FRW)
(-)/0 Pkt. |
|
|
|
Frank Saathoff
Sch.-Leegmoor (AUR)
(-)/0 Pkt. |
|
|
|
Tim Cordes
Haarenstroth (AMM)
(-)/0 Pkt. |
|
|
|
09:50 |
|
|
|
Torsten
Held
Förrien-Minsen (JEV)
(-)/0 Pkt. |
|
|
|
Marco Bohlen
Reepsholt
(FRI)
(-)/0 Pkt. |
|
|
|
Heiko Kuhlmann
Grünenkamp
(WAT)
(-)/0 Pkt. |
|
|
|
09:55 |
|
|
|
Harm
Weinstock
Rahe (AUR)
(-)/0 Pkt. |
|
|
|
Günther Tjardes
Burhafe
(WTM)
(-)/0 Pkt. |
|
|
|
Hendrik Rüdebusch
Halsbek
(AMM)
(-)/0 Pkt. |
|
|
|
10:00 |
|
|
|
Matthias
Menßen
Uplengen-Hollen (LER)
(-)/0 Pkt. |
|
|
|
Heiko Fleßner
Utarp/Sch.
(ESE)
(-)/0 Pkt. |
|
|
|
Stefan Runge
Kreuzmoor
(STA)
(-)/0 Pkt. |
|
|
|
10:05 |
|
|
|
Uwe
Köster
Reepsholt (FRI)
(-)/0 Pkt. |
|
|
|
Henning Eisenhauer
Pfalzdorf
(AUR)
(-)/0 Pkt. |
|
|
|
Tim Wefer
Mentzhausen (STA)
(-)/0 Pkt. |
|
|
|
10:10 |
|
|
|
Andreas
Fitze
Wiesede (FRI)
(-)/0 Pkt. |
|
|
|
Jan Galts
Blersum
(WTM)
(-)/0 Pkt. |
|
|
|
Carsten Hobbensiefken
Westerscheps (AMM)
(-)/0 Pkt. |
|
|
|
10:15 |
|
|
|
Sven
Frerichs
Upschört (FRI)
(-)/0 Pkt. |
|
|
|
Hauke Gerdes
Willmsfeld
(ESE)
(-)/0 Pkt. |
|
|
|
Steffen Diers
Moorburg-Hollriede (AMM)
(-)/0 Pkt. |
|
|
|
10:20 |
|
|
|
Ralf
Look
Großheide (NOR)
(-)/0 Pkt. |
|
|
|
Enno Tjarks
Mamburg
(ESE)
(-)/0 Pkt. |
|
|
|
Bjarne Frerichs
Schweewarden (BUT)
(-)/0 Pkt. |
|
|
|
10:25 |
|
|
|
Jörg
Gronewold
Dietrichsfeld (AUR)
(-)/0 Pkt. |
|
|
|
Johann Dirks
Wiesede
(FRI)
(-)/0 Pkt. |
|
|
|
Simon Rabenstein
Eversmeer
(ESE)
(-)/0 Pkt. |
|
|
|
10:30 |
|
|
|
Holger
Wilken
Wiesederfehn (FRI)
(-)/0 Pkt. |
|
|
|
Rainer Gent
Uttel
(WTM)
(-)/0 Pkt. |
|
|
|
Bernd-Georg Bohlken
Grabstede
(FRW)
(-)/0 Pkt. |
|
|
Link:
Teilnehmer-Vita 2011/2012 |
|